Dofinansowanie z programu "Maluch 2015"

Uniwersytet Warszawski otrzymał dotację z programu "Maluch 2015" w wysokości 72 tys. zł. Dofinansowanie przyznane jest na 2015 rok. Dzięki projektowi rodzice bedą płacić o 400 zł. niższe czesne. Opłata wyniesie 50 zł. lub 200 zł. miesięcznie. Po otrzymaniu tych środków, co nastąpi najprawdopodobniej w okolicach wakacji, rodzice otrzymają wyrównanie za poprzednie miesiące - niezależnie od tego czy dziecko będzie jeszcze objęte opieka w naszej placówce.
Wyrównanie obejmie miesiące od 1 stycznia br. do okresu, w którym dziecko uczęszczało do żłobka, a rodzic opłacał czesne.
Do czasu podpisania umowy oraz otrzymania przez Uniwersytet transzy dotacji, czesne uiszczane przez rodziców pozostaje bez zmian - 450 zł lub 600 zł.