Uniwersyteckie Maluchy

przyzakładowy żłobek Uniwersytetu Warszawskiego

Aktualności


„MALUCH plus” 2017 na Uniwersytecie Warszawskim!Z radością informujemy, że Uniwersytet Warszawski po raz kolejny został zakwalifikowany do Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH plus” 2017. Dotację przyznano placówce „Uniwersyteckie Maluchy - przyzakładowy żłobek Uniwersytetu Warszawskiego”. Przyjęcie dotacji oraz uczestnictwo Uniwersytetu Warszawskiego w programie oznacza obniżenie płaconego przez rodziców czesnego.  Wsparcie zostało przyznane na okres od 1 stycznia 2017 do 31 grudnia 2017 r.

Bez wsparcia z programu „MALUCH plus” czesne płacone przez rodziców wynosi 450,00 zł lub 600,00 zł., w zależności od czasu, jaki spędza dziecko w placówce.

 

 BAL KARNAWAŁOWY 2017
Zimowe żłobiaki
Bal Karnawałowy 2016
Wysłaliśmy laurki do Dziadków
Spacery zimowe
Wycieczka na Stadion Narodowy
Zajęcia z masy solnej
Robiliśmy gofry!
gry i zabawy w Łazienkach Królewskich
wizyta Żołnierza w żłobku
Wakacje w żłobku czyli zabawy na placu zabaw
Uniwersyteckie Maluchy w mini zoo na Krakowskim Przedmieściu
Gry i zabawy z cyklu: Europa zmienia Warszawę
Dofinansowanie z programu "Maluch 2015"
nowe foteczki
Bal Karnawałowy 2015
opłaty obowiązujące od stycznia 2015 r
zmiany od nowego roku


Od 1.01.2015 zmienia się organ prowadzący żłobek.
Dane jednostki odpowiedzialnej za funkcjonowanie żłobka:
UNIWERSYTET WARSZAWSKI
Biuro Spraw Socjalnych
ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
00-927 Warszawa
tel. /22/ 55 20 832
fax. /22/ 55 22 608


Jesienne maluszki


Zdjęcie Zdjęcie

 Zdjęcie Zdjęcie


Pozdrowienia ze żłobkowych wakacji ...

Nowe fotki - czerwiec 2014 r.


różne wycieczki i ważne sprawy :)

Zdjęcie 
Zdjęcie 


nasze pojazdy w akcji :)
Fotorelacja z życia żłobka - kwiecień 2014 r.


 


Wesołych Świat i smacznego jaja!


Najlepiej, żeby było własnoręcznie zdobione :)
Zdjęcie


Zaproszenie na spotkanie wielkanocne


Sto Pociech


Warsztat w Fundacji "Sto Pociech" udał się znakomicie i dostarczyło wielu wrażeń dla małych i dużych uczestników :)

ZdjęcieFotorelacja z balu karnawałowego


Niech żyje bal :) - nasz pierwszy bal karnawałowy w "Uniwersyteckich Maluchach". Zapraszamy do galerii zdjęć
Fotorelacja z życia żłobka - luty 2014 r.


Zrobiło się cieplej na zewnątrz, więc możemy znów chodzić na spacery. A przecież wiadomo, że na świeżym powietrzu śpi się najlepiej, a na placu zabaw można bawić się nawet zimą :) Gdy wrócimy ze spaceru mamy jeszcze mnóstwo czasu na zabawę. Zapraszamy do naszej galerii zdjęć!


Zdjęcie


Fotorelacja z życia żłobka - styczeń 2014 r.


Choć za oknem mróz i śnieg to w naszym żłobku panuje gorąca atmosfera. Pełno w nim zabawy, pięknych uśmiechów i radosnych okrzyków... Zapraszamy do galerii zdjęć :)

robiliśmy pierniczki :)


Zdjęcie
                                  Zdjęcie


Z życia żłobka... - fotorelacja listopad 2013 r.


Zdjęcie

Z życia żłobka... - fotorelacja październik 2013
Żłobek uniwersytecki już otwarty!1 października 2013 r. był wyjątkowym dniem nie tylko dla warszawskich żaków. W pierwszy wtorek października swoją przygodę z Uniwersytetem Warszawskim rozpoczęła także piętnastka maluchów przyjęta do uniwersyteckiego żłobka, którego działalność związana jest z realizacją projektu pt. „Uniwersyteckie Maluchy – przyzakładowy żłobek Uniwersytetu Warszawskiego” (Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Działanie 1.5 Wspieranie rozwiązań na rzecz godzenia życia zawodowego i rodzinnego), współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.


Zajęcia rozwojowe dla dzieci prowadzone są przez wykwalifikowane opiekunki w myśl założeń "Standardów jakości opieki i wspierania rozwoju dzieci do lat 3", opracowanych przez zespół specjalistów i praktyków pod przewodnictwem Fundacji Rozwoju Dzieci im. J. A. Komeńskiego. Kluczowymi zasadami pracy opiekuńczo-edukacyjnej z dziećmi są m.in.: stworzenie środowiska edukacyjnego, odpowiadającego bieżącym potrzebom dzieci, stała uwaga osoby dorosłej, udział rodziców w asystowaniu opiekunom, a także swobodna zabawa i ruch.


Wszystkim naszym maluchom, jak również ich Rodzicom, życzymy udanej przygody przeżytej wspólnie z „Uniwersyteckimi Maluchami”.Lista osób zakwalifikowanych do Projektu "Uniwersyteckie Maluchy - przyzakładowy żłobek Uniwersytetu Warszawskiego"


Szanowni Państwo!

Miło nam poinformować, że w dniu 12 września 2013 r. prace komisji rekrutacyjnej, której zadaniem było wybranie beneficjentów do Projektu "Uniwersyteckie Maluchy - przyzakładowy żłobek Uniwersytetu Warszawskiego", dobiegły końca. 

Zapraszamy do zapoznania się z listą osób zakwalifikowanych do Projektu


Wszystkie osoby z listy rezerwowej proszone są o dostarczenie do Biura Spraw Socjalnych UW (pok. 13) deklaracji PIT za ubiegły rok kalendarzowy przez obydwoje rodziców wraz z oświadczeniem o wysokości dochodów nieopodatkowanych uzyskanych w ubiegłym roku kalendarzowym bądź oświadczeniem o braku takich dochodów najpóźniej do 16 września 2013 r.

Podczas posiedzenia komisji rekrutacyjnej  w dniu 16 września 2013 r. wybrano ostatniego beneficjenta Projektu spośród kandydatów z listy rezerwowej. Zapraszamy do zapoznania się ze zaktualizowaną lista osób zakwalifikowanych do Projektu.


Fotorelacja ze spotkania informacyjnego dotyczącego żłobka "Uniwersyteckie Maluchy"

Spotkanie informacyjne dotyczące żłobka „Uniwersyteckie Maluchy”


26 sierpnia 2013 r. o godz. 17:00 w Starej Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego (sale nr 111-113) odbędzie się spotkanie informacyjne dla pracowników i doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego, zainteresowanych skorzystaniem z usług żłobka uniwersyteckiego.

Uczestnicy spotkania będą mogli zapoznać się z założeniami i ideą projektu, w ramach którego powołany zostanie żłobek uniwersytecki. W trakcie spotkania przedstawione zostaną zasady i kryteria naboru dzieci do żłobka oraz ogólne informacje dotyczące funkcjonowania placówki. Możliwa będzie bezpośrednia konsultacja z dyrektorem żłobka oraz przedstawicielami jednostek odpowiedzialnych za realizację przedsięwzięcia, w tym z partnerem projektu - Instytutem Komeńskiego.

W spotkaniu weźmie udział również prof. Anna Giza-Poleszczuk, prorektor ds. rozwoju i polityki finansowej UW.
W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących spotkania informacyjnego prosimy o kontakt z p. Olgą Skonecka z Biura Spraw Socjalnych UW (o.skonecka@uw.edu.pl) lub z p. Ewą Szkop z Biura ds. Wspomagania Rozwoju UW (ewa.szkop@adm.uw.edu.pl).

Uczestnictwo w spotkaniu nie jest warunkiem złożenia wniosku o przyjęcie dziecka do żłobka.